Avrupa Yakası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avrupa Yakası Fan cLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avrupa Yakası Mantık Hataları

YazarMesaj
MiniqBöcüK
Admin
Admin

Kişi sayfası
Aktiflik:
Avrupa Yakası Mantık Hataları Left_bar_bleue0/0Avrupa Yakası Mantık Hataları Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı Puanı:
Avrupa Yakası Mantık Hataları Left_bar_bleue0/0Avrupa Yakası Mantık Hataları Empty_bar_bleue  (0/0)

Avrupa Yakası Mantık Hataları Empty
MesajKonu: Avrupa Yakası Mantık Hataları   Avrupa Yakası Mantık Hataları I_icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 5:41 pm

1. sezon tekrar bölümleri yayınlanmaya başladı ya yine haftaiçi, bişey farkettim... Fatoş'un oğlu o zaman 19 yaşındaymış. Bu sezon 4. sezon, 4 sene geçti yani, hem gerçekte, hem dizide... Oğlunun 23 olması gerekiyo matematik gereği Ama Tanrıverdi'yle bi konuşmasında "bende bi tane erkek var, 20 yaşında" diyodu, 4 senede 1 yaş büyümüş çocuk yani
_________

Bi tane de şu deri ceket bölümünde hata vardı... Hatırlarsanız bi tane ceket Yaprak'ta vardı, Sacit onu aşırdı. Sonra üstüne bişi döküldü, sahtesini yaptırdı. 2 ceket oldu. Sonra Kubi'de vardı, Sacit onunkiyle sahtesini değiştirdi, yine Sacit'te 2 ceket oldu. (2'si de gerçek) Birisini ofise geri götürdü, yerine koydu, elinde 1 tane kaldı. Diğerini Zeynep'in yanında giydi, Zeynep hiç beğenmeyince Gülenay'a verdi. Yani elinde ceket kalmadı. Bu olayı Sertaç'a anlatınca Sertaç, "diğerini de bana satsana" dedi, Sacit de kabul etti. Halbuki Sacit'in elinde ceket kalmamıştı...
107. bölümde gaffurun davut heykelini tek başına kaldırıp sertaç ve tacettin'in birlikte taşıyamaması da ilginçti yani. Bi de benim bildiim sacitlerin eviyle aslıların evi arasındaki geçit mutfaktan görülüo.cem ile aslı mutfaktayken tacoyla sertaçı nasıl görmediler?
Yau Burhan Gaffur'a hani güzel bi kızsın zenginsin beni nasıl bulursun diye soru soruyodu ya, Gaffur da "evli miyim, çünkü evliysem sana bakmam yakışık almaz" diyodu. Madem Gaffur bunu düşünebilecek kdr zeki, Aslı'nın niye kendine hasta olduğunu zannediyo
sertaçla gaffur sacitlerin kapisinin önünde konuşurken gaffur sertaçi kizkardeşinden uzak durmasi için tehdit ederken bi ara gaffurun arkasinda burhanin kapisinin önündeki sarmaşiklar göründü. O sahneyi burhanın kapisinin önünde çekmişler yani...off kimse farketmedimi montajlarken
_________
https://avrupayakasi.all-up.com

Avrupa Yakası Mantık Hataları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AvruPa yakaSı RéSimLér
» Avrupa Yakası Özetler
» Avrupa Yakası ReplikLer
» Avrupa Yakasında En komik Oyuncu
» Avrupa Yakasının KraLı oLdu artık ..