Avrupa Yakası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avrupa Yakası Fan cLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avrupa Yakası ReplikLer

YazarMesaj
MiniqBöcüK
Admin
Admin

Kişi sayfası
Aktiflik:
Avrupa Yakası ReplikLer Left_bar_bleue0/0Avrupa Yakası ReplikLer Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı Puanı:
Avrupa Yakası ReplikLer Left_bar_bleue0/0Avrupa Yakası ReplikLer Empty_bar_bleue  (0/0)

Avrupa Yakası ReplikLer Empty
MesajKonu: Avrupa Yakası ReplikLer   Avrupa Yakası ReplikLer I_icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 5:34 pm

yaprak:bnde özledim bnde resmin var şu...
tacettin:aslı herşeyimi kaybettim ama yinede borç haş seni bu düşmüş halinle ziyaret ediyorum hepimiz zor zamanalr geçirdik ama yinede gülmek lazım hadi bi gül
aslı güler
tecettin:aaahhy şey vazgeçtim gülme sen öyle dur
aslı:aaa sana ne be manyak
tacettin:a parasıyla diilmi kardeşim
aslı:terbiyesiz
cem:buyrun burhan abi
burhan:ver cınım
burhan:niye geldin niye müşteriyi bırakıp bırakıp geliyosun sen
cem:mereba aslı
aslı:mereba..burhan abi müşteri çamurluk yapıyo
burhan:bana abi demiceksin patron diceksin burası ciddi bi müessese eer bn olmaysaydım sokaklarda 5 parasız sürünüyo olurduğuz ben sağa bu çatı altında konsolosyon sanatıyla ilgili bilgi vermeseydim sin acaba bu yaşında bu kazma dişlerinde neyapacağdun iciba ?
aslı:burhan abi Allahıma kitabıma beyime söylerim haa
burhan:haaa haaa ahh niye bukar kendini yıpratıyorsun bebişim biras sakin cool okey? ztn bunu nie garsonun yanında konuşuyoruzz çık lan dışarı çıkkk lafmı dinliyosunn çık şöyle yanar dönerli bi meyve hazırla böyle dişlerinin arasından ışıklar çıkan cadılar bayramına özgü bişi olsun çıık
cem:tamam burhan abi
burhan:çok üzülüom bu çucuğa
aslı:üzülüosan ii davran burhan abi
burhan:şşttt hala hislerin mi var bu çocuğpa karşı valla kocana sölerim koca bıçağıyla cığır cığır doğrar senii
aslkı:bni tehtitmi ediosun burhan abi
fatoş:müşteri beni elledi burhan abii
burhan:vayy anasını yaa bu memleket nereye gidiyyy nası bi işmiş aman allahım yaaa fatoş hanım lütfin ıma burası kimya labaratuarımı beni delirtiysinizz
fatoş:ama işyerinde cinsel tacize uğruyorum
burhan:fatoşş hanımm burası pavyon adamın buraya gelme sebebi cinsel tacizz lütfen burayı terk edinnn litfinn gorıntooo
fatoş:ayy ayyy aaaayyyy tantıversinin sırası gelmişşşş canım bnm
tanrıverdi:manda yuva yapmışş söğüt dalına aman allah yavrusunu sinek kapmış gördünmü....
junior kubi gelir
kubi:anne
yaprak:yavrum satabildinmi hiç
kubi:bitane cem amca bitane fatoş teyze bitanede asl ıteyze aldı anna
yaprak:ahh
burhan:canlı canlı lütfin daha canlı yaşıyan ölülerin türkü gecesi gibi oliyy amaa
tanrıvirdi:çok pis dalacam sana
burhan:yok yaa 15 senedir dalıyosun bi kere dalamadın papucumun rockçısı
tanrıverdi:bedavamı sandın pağucumun rockçısı :S
burhan:yaprak hanım oğlunuz muhabbet edince bizim kasamıza ne kadar para giriyy çok mirak ediyorum etrafta okadar hanzo var gidin onlarla ilgilenin lütfin ımaa etraft ne kadar yakıcı madde var hepsini dökerim surratına haaaa ağzını burnunu daıtırım senin haa
kubi:anne burhan amca neden bukadar kötü bi insan
yaprak:eskdien böyle kötü diildi yavrum sadece piskopattı zaman bizleri bu hale getirdi
burhan aslı ve tacettinin yanına gelir
burhan:biraz daha güler yüz ıma lütfin up up up bu işi lütfen severek yapıınn
aslı:gülünce müşteri kızıyo burhan abiii
burhan:banaaa bahane uydurma azını burnunu daıtcam senin bn ii aile çocuğu burhan altintop olarak pavyon işletiyorum ve bundan gocunmuyorum çantayı suratına yiceksin şimdiiii
aslı:ahahhahahaha
tacettin:yapma yapma
kubi:çok aşifte gördüm bn aslı teyzeyi
yaprak:aahh yavrum tıpkı rahmetli babası

Laughing Laughing
https://avrupayakasi.all-up.com

Avrupa Yakası ReplikLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AvruPa yakaSı RéSimLér
» Avrupa Yakası Özetler